Kontakt

Brovang Skilte & Design


Industrivænget 37
3400 Hillerød

Telefon: 4826 4705
E-mail: salg@brovang.dk

CVR: 12974140



Telefontid

Mandag - torsdag kl. 8-15.30
Fredag kl. 8-14
 

Åbningstider Showroom

Mandag - torsdag kl. 8-15
Fredag kl. 8-14
Indehaver
Konsulent - Skilte og Produktion
Charlotte Brovang
Direkte 8213 0813
charlotte@brovang.dk
Konsulent - Byggeprojekter og Skilte
Christina Lund
Mobil 4020 4705
christina@brovang.dk
Konsulent - Firmatøj, Reklamegaver og Merchandise
Malou Brovang Andersen
Direkte 8213 0814
malou@brovang.dk
Indehaver
Økonomi og administration
Susanne Brovang
Direkte 8213 0810
susanne@brovang.dk
Grafiker
Iben Thorsen Feshé
Direkte 8213 0815
iben@brovang.dk
Skiltetekniker
Christian Markussen
Direkte 8213 0818
christian@brovang.dk
Skiltetekniker
Katja Nielsen
Direkte 8213 0818
katja@brovang.dk
Skiltetekniker
Mathilde (Barsel)

Vi bor i Hillerød

Bliv ringet op og hør mere
Navn:
*
Virksomhed:
*
Telefonnummer:
*
Email:
*
Brovang Skilte & Design

Industrivænget 37
3400 Hillerød
Telefon: 4826 4705
E-mail: salg@brovang.dk
CVR: 12974140
Telefontid
Mandag - torsdag kl. 8-15.30
Fredag kl. 8-14

Åbningstider Showroom
Mandag - torsdag kl. 8-15
Fredag kl. 8-14
 
Følg os online

LinkedIn
Instagram
Facebook
Youtube
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Brovang Skilte & Design | Industrivænget 37 | 3400 Hillerød | Tlf.: 4826 4705